כלב צייד בלאדהאונד

כלב צייד בלאדהאונד הוא כלב צייד שמקורו בבלגיה

כלב צייד בלאדהאונד

הכלב כלב צייד בלאדהאונד

שייך לאחד הגזעים העתיקים ביותר המוכרים כיום. מקורו לא ידוע, אך כן ידוע שהגזע הושבח ע"י נזירים בבלגיה. הבלאדהאונד הינו צייד, אך הוא הכי אוהב להתחקות אחר הטרף. זה כלב שמאבד עניין בכל מה שהוא עושה במהירות. השימושים בגזע זה נעים בין חיית מחמד, לאיתור טרף, פושעים וילדים אבודים.

שם באנגלית: Bloodhound

אודות הגזע כלב צייד בלאדהאונד

כלב צייד בלאדהאונד

תכונות הגזע כלב צייד בלאדהאונד

הזכר שוקל בין 40 ל-50 ק"ג וגובהו בין 63 ל-68 ס"מ. הנקבה שוקלת 36-45 ק"ג וגובהה נע בין 58 ס"מ ל- 63 ס"מ. מדובר בכלב ביישן ורגוע. יכול להיות חברותי אם ניתן לו הזמן להתרגל לסביבה. הגזע יכול להיות חשדן כלפי זרים, אך אף פעם לא יראה התנהגות אגרסיבית. כלב מאוד נוח עם ילדים, אך האוזניים של גזע זה מאוד רגישות, ולכן השגחה צמודה רצויה. נוטה לנשירה משמעותית בתקופת חילופי העונות. על מנת לשמור על הכלב בריא ומאושר, הוא דורש פעילות ספורטיבית יומיומית בין אם ריצה בשטח גדול ומגודר ובין אם פעילות ספורטיבית קבועה עם הבעלים.

כלב מסוג כלב צייד בלאדהאונד

בעיות רפואיות של הכלב צייד בלאדהאונד

בשל עורו הרפוי נוטה לדלקות עור, בעיות עיניים כמו: אקטרופיון (הסתובבות החוצה של העפעף התחתון), אנטרופיון (הסתובבות פנימה של העפעף התחתון), עין יבשה ו-cherry eye, היפוך קיבה כמו בכל הכלבים בעלי חזה עמוק, היפדיספלסיה ודיספלסיה של המרפק.

סרטון אודות כלב צייד בלאדהאונד

תשומת לבכם: הסרטון מטה הנו של אתר חיצוני ובאנגלית, כמו כן לצערנו הסרטון אינו עומד בכל דרישות הנגישות.

השארת תגובה על הכלב כלב צייד בלאדהאונד

יש לוודא שכל השדות הנדרשים המסומנים בכוכבית (*) מולאו.

אתר זה מוגן על בסיס reCAPTCHA לפיכך מדיניות הפרטיות וכן תנאי השירות של Google מתקיימים.