איירדייל טרייר

איירדייל טרייר הוא כלב טריירים שמקורו באנגליה

איירדייל טרייר

הכלב איירדייל טרייר

כלב לוויה נעים, חברותי ולרוב טוב עם ילדים. כלב מאוד אינטליגנטי ולכן קל לאילוף, אך אופיו ההחלטי מדגיש את החשיבות באילוף ראוי בגיל מוקדם. ידוע בעצמאותו, סבלנותו ואומץ ליבו. לא ייסוג מעימות פיזי עם כלב אחר, זקוק לחשיפה לכלבים אחרים בגיל מוקדם כדי למתן את נטיותיו לדומיננטיות. מומלץ שלא לגדלו בבית אחד עם כלב נוסף בן אותו מין. בחצר מוקפת גדר, יתכן שיחפור מנהרה, תחת הגדר,אל החוץ.

שם באנגלית: Airedale Terrier

אודות הגזע איירדייל טרייר

איירדייל טרייר

תכונות הגזע איירדייל טרייר

כלב גדול במימדיו: גובה הזכר נע בין 55 ל - 60 ס"מ וגובה הנקבה נע בין 55 ל - 57.5 ס"מ. משקל הזכר נע בין 25 ל - 32.5 ק"ג ומשקל הנקבה נע בין 20 ל - 22.5 ק"ג. בעל נטייה בינונית עד גבוהה לנשירה ודורש טיפוח בהתאם. דורש פעילות גופנית ברמה גבוהה ואוהב משחק. מסתדר טוב עם ילדים ומעט פחות עם חיות אחרות. נחשב לכלב שמירה טוב עם יכולת אילוף גבוהה ואגרסיביות בינונית. בעל רמת אינטליגנציה המדורגת בינונית עד גבוהה.

כלב מסוג איירדייל טרייר

בעיות רפואיות של האיירדייל טרייר

לרוב כלב חסון, אך סובל מכמה בעיות, היפדיספלזיה היא השכיחה שבהן. בעיות עיניים המערבות את הקרנית, רשתית, אנטרופיון (היפוך העפעף פנימה כך שהריסים פוגעים בקרנית), היפותירואידיזם (תת-פעילות של בלוטת התריס). לב- Pulmonary Stenosis הפרעה מבנית לבבית אשר עשויה להביא ליתר לחץ דם.

סרטון אודות איירדייל טרייר

תשומת לבכם: הסרטון מטה הנו של אתר חיצוני ובאנגלית, כמו כן לצערנו הסרטון אינו עומד בכל דרישות הנגישות.

השארת תגובה על הכלב איירדייל טרייר

יש לוודא שכל השדות הנדרשים המסומנים בכוכבית (*) מולאו.

אתר זה מוגן על בסיס reCAPTCHA לפיכך מדיניות הפרטיות וכן תנאי השירות של Google מתקיימים.