זיהוי גזעים על פי DNA
גזעי כלבים

סוגי הגזעים

כאן תוכלו למצוא רשימה בת כ-70 גזעי כלבים הנבדקים על ידינו כיום. לכל גזע סקירה כללית, תכונות, אופי, דפוסי התנהגות ומחלות אופייניות לגזע.

הסקירה הינה תמציתית ואינה מכסה את כל ההיבטים. כך גם ברשימת המחלות המצומצמת לרוב, ניתן לפנות בכל עת לקישור הבא בו מופיעה רשימה מפורטת (באנגלית) של כל המחלות ומתייחסת למרבית הגזעים הקיימים. רצוי גם להיוועץ ברופא המטפל או אף לפנות לעזרתנו בכל שאלה. כמו כן, ברבים מהכלבים מוזכרת ברשימת המחלות "היפדיספלזיה"- מחלת פרקים כרונית במפרק ירך. ניתן להיכנס לקישור זה בכדי לקרוא סקירה מקיפה על המחלה.

בישון פריזה

בישון פריזהכלב מלא אהבה, שובב ונהנה מחברתם של חיות מחמד אחרות. נהנה להיות במרכז העניינים ולזכות במרב תשומת הלב. מאוד אינטליגנטי ויכול להיות עצמאי ועקשן. רוצה לשמח את הסובבים אותו ומסתגל בקלות לסביבת מחיה חדשה.

המשך קריאה

 

סלוקי

סלוקיכלב שיודע להרעיף אהבה אך אינו מפריז בכך יתר על המידה ולרוב יתמקד בבני הבית ופחות בזרים. קשה לו מאוד עם משמעת קשה, אי אפשר להיות קשים עמו יתר על המידה, למרות היותו ידידותי הוא עשוי להפוך למרוחק ומסויג אף מבני המשפחה. במקרים רבים נראה כי יבחר להיקשר לאחד מבני המשפחה בלבד. בעל יצר ציד מפותח, מהיר מאוד, ולכן לא פעם ירדוף וקרוב לודאי אף יהרוג חיות מחמד קטנות. יסתדר נהדר עם בני גזעו. זקוק לפעילות גופנית אינטנסיבית.

המשך קריאה

 

ספרינגר ספניאל אנגלי

ספרינגר ספניאל אנגליכלב עדין, רגוע וחברותי מאוד. אינטליגנטי, צייתן ולומד מהר. אוהב כל וזקוק לאנשים סביבו כמה שיותר. הוא זקוק כל כך לחברת אנשים עד כדי כך שיהפוך להרסני אם יושאר לבדו.

המשך קריאה

 

פוינטר גרמני קצר שיער

פוינטר גרמני קצר שיערכלב ידידותי ואינטליגנטי, להוט ונכון לרצות את בעליו. מפגין התלהבות יתר כלפי עבודה. מאוד אנרגטי ואוהב ילדים. מאוד מחובר לתא המשפחתי, אוהב את כל בני המשפחה באופן שווה. נהנה, ואף דורש, אימון יומי. צייד מטבעו. עשוי להסתייג מזרים ואוהב לנבוח.

המשך קריאה

 

זכויות יוצרים © 2009-2017 ד"ר עפר צדוק | עיצוב מקורי TemplateMo.com | בניית אתר theNoam