זיהוי גזעים על פי DNA
גזעי כלבים

סוגי הגזעים

כאן תוכלו למצוא רשימה בת כ-70 גזעי כלבים הנבדקים על ידינו כיום. לכל גזע סקירה כללית, תכונות, אופי, דפוסי התנהגות ומחלות אופייניות לגזע.

הסקירה הינה תמציתית ואינה מכסה את כל ההיבטים. כך גם ברשימת המחלות המצומצמת לרוב, ניתן לפנות בכל עת לקישור הבא בו מופיעה רשימה מפורטת (באנגלית) של כל המחלות ומתייחסת למרבית הגזעים הקיימים. רצוי גם להיוועץ ברופא המטפל או אף לפנות לעזרתנו בכל שאלה. כמו כן, ברבים מהכלבים מוזכרת ברשימת המחלות "היפדיספלזיה"- מחלת פרקים כרונית במפרק ירך. ניתן להיכנס לקישור זה בכדי לקרוא סקירה מקיפה על המחלה.

בול טרייר

בול טריירכלב אמיץ, אינו נרתע ממריבה, אקטיבי וחסר כל פחד. כלב נאמן וצייתן. נקשר מאוד לבעליו. משמש ככלב משפחה טוב, אך מומלץ להחזיקו בבית ללא חיות מחמד אחרות.

המשך קריאה

 

ביגל

ביגלכלב חצוף, נועז, אקטיבי, מלא חיים ואנרגטי. למרות היותו אינטליגנטי ולהוט לרצות את בעליו, מנגד זהו כלב שובב, קונדסי, בעל דעה משלו. נחוש מאוד בכל אשר הוא עושה. עדין מתוק ואוהב כל. אינו אוהב להישאר לבדו, דבר אשר עלול להוביל לנביחות בלתי פוסקות ואף לנזקים. נוטה ללכת בעקבות אפו ואף ללכת לאיבוד באופן זה במידה ואינו קשור או תחת השגחה.

המשך קריאה

 

פירנאי

פירנאימסתייג ונזהר מזרים ונאמן מאוד למשפחה. כלב יציב, רגוע, אמיץ ורציני. למרות גודלו העצום, עדין ומרעיף אהבה. עשוי להיות עקשן ויתכן שינסה לשלוט בבעליו. סקרנותו מובילה אותו לשיטוטים האהובים עליו.

המשך קריאה

 

שנאוצר

שנאוצרמלא חיים, נוטה להגן, אמיץ. אישיות של טרייר, חכם אינטליגנטי ושובב. משתוקק לחברה. יכול להיות מאוד דומיננטי ומגן כלפי בני המשפחה, טריטוריה וחפצים שלו. יכול להיות עקשן וחשוב שיהיה ברור לו ולבעליו מי הבוס, לכן לכלב כזה נדרש בעלים בעל יכולת מוכחת להיות דומיננטי כלפי כלבו.

המשך קריאה

 

זכויות יוצרים © 2009-2017 ד"ר עפר צדוק | עיצוב מקורי TemplateMo.com | בניית אתר theNoam