זיהוי גזעים על פי DNA
גזעי כלבים

סוגי הגזעים

כאן תוכלו למצוא רשימה בת כ-70 גזעי כלבים הנבדקים על ידינו כיום. לכל גזע סקירה כללית, תכונות, אופי, דפוסי התנהגות ומחלות אופייניות לגזע.

הסקירה הינה תמציתית ואינה מכסה את כל ההיבטים. כך גם ברשימת המחלות המצומצמת לרוב, ניתן לפנות בכל עת לקישור הבא בו מופיעה רשימה מפורטת (באנגלית) של כל המחלות ומתייחסת למרבית הגזעים הקיימים. רצוי גם להיוועץ ברופא המטפל או אף לפנות לעזרתנו בכל שאלה. כמו כן, ברבים מהכלבים מוזכרת ברשימת המחלות "היפדיספלזיה"- מחלת פרקים כרונית במפרק ירך. ניתן להיכנס לקישור זה בכדי לקרוא סקירה מקיפה על המחלה.

גולדן רטריבר

גולדן רטריברהמושג זרים, זר לגולדן רטריבר, הוא חבר של כולם, אינטליגנטי עם רצון עז לרצות. כלב אהוב, מקסים ומלא ביטחון עצמי. כישורי השמירה שלו אינם מפותחים אך ינבח כאשר יתקרב אדם זר לבית. אוהב להשתובב ולשחק, ידרוש זמן ותשומת לב. עשוי לעשות מעשי קונדס ואף לגרום נזקים (בעיקר הגורים) אם משועמם או בודד.

המשך קריאה

 

פאג

פאגכלב קולני, עליז, נמרץ ומלא אהבה, כלב אוהב ושמח, שובב ובעל אישיות כובשת. יכול לשמש כלב התראה טוב כנגד גנבים, אם הוא לא שקוע בשינה עמוקה... ואז יתכן שדבר לא יעירו. מאוד אינטליגנטי ועשוי להשתעמם על נקל. זקוק לתשומת לב רבה ועשוי אף לקנא אם ירגיש שמתעלמים ממנו.

המשך קריאה

 

צ'יוואווה

צ'יוואווהכלב מלא חיים מעניק המון אהבה לבעליו אך דורש בתמורה. מאוד נאמן ועשוי להיקשר לבעליו באופן קיצוני עד לכדי קנאה. נע במהירות זאת כדי שלא ידרכו עליו. אגרסיבי כלפי גזעים אחרים, אך מזהה את בני גזעו וסבלני ונעים כלפיהם לרוב. חשדן כלפי אנשים כמובן מלבד בעליו.

המשך קריאה

 

קולי

קוליכלב אינטליגנטי וקל אילוף, נאמן מאוד, מסור ומגן. רגיש ומתוק להפליא. שובב ועדין עם ילדים, עשוי לנגוס בעקבי אנשים בגלל נטיותיהם החזקות ככלבי רועים. אגרסיביות אינה חלק מהטבע שלו אך יהיה חשדן כלפי זרים ויגיב באופן שלילי כלפי אנשים שאינו מחבב.

המשך קריאה

 

זכויות יוצרים © 2009-2018 ד"ר עפר צדוק | עיצוב מקורי TemplateMo.com | בניית אתר theNoam