זיהוי גזעים על פי DNA
גזעי כלבים

סוגי הגזעים

כאן תוכלו למצוא רשימה בת כ-70 גזעי כלבים הנבדקים על ידינו כיום. לכל גזע סקירה כללית, תכונות, אופי, דפוסי התנהגות ומחלות אופייניות לגזע.

הסקירה הינה תמציתית ואינה מכסה את כל ההיבטים. כך גם ברשימת המחלות המצומצמת לרוב, ניתן לפנות בכל עת לקישור הבא בו מופיעה רשימה מפורטת (באנגלית) של כל המחלות ומתייחסת למרבית הגזעים הקיימים. רצוי גם להיוועץ ברופא המטפל או אף לפנות לעזרתנו בכל שאלה. כמו כן, ברבים מהכלבים מוזכרת ברשימת המחלות "היפדיספלזיה"- מחלת פרקים כרונית במפרק ירך. ניתן להיכנס לקישור זה בכדי לקרוא סקירה מקיפה על המחלה.

בישון פריזה

בישון פריזהכלב מלא אהבה, שובב ונהנה מחברתם של חיות מחמד אחרות. נהנה להיות במרכז העניינים ולזכות במרב תשומת הלב. מאוד אינטליגנטי ויכול להיות עצמאי ועקשן. רוצה לשמח את הסובבים אותו ומסתגל בקלות לסביבת מחיה חדשה.

המשך קריאה

 

ספרינגר ספניאל אנגלי

ספרינגר ספניאל אנגליכלב עדין, רגוע וחברותי מאוד. אינטליגנטי, צייתן ולומד מהר. אוהב כל וזקוק לאנשים סביבו כמה שיותר. הוא זקוק כל כך לחברת אנשים עד כדי כך שיהפוך להרסני אם יושאר לבדו.

המשך קריאה

 

פארסון ראסל טרייר

פארסון ראסל טריירכלב אוהב, עליז, נאמן וחסר פחד לחלוטין. אינטליגנטי, אך בגלל עקשנותו יתכן שיהיה קשה אילוף. עשוי להיות אגרסיבי כלפי כלבים אחרים. אינסטינקט הציד שלו מפותח אף יותר מבטריירים אחרים, לכן אין לבטוח בו בחברת חיות קטנות. יתכן שיהיה חסר מנוחה אם לא נדאג לספק לו עיסוקים, דבר שיביא ליצר הרסני ונזקים.

המשך קריאה

 

רודז'יאן רידג'בק

רודז'יאן רידג'בקכלב ציד פראי אך בבית כלב רגוע ועדין. נאמן, ישיר, פשוט ומאוד הגנתי כלפי משפחתו. אינטליגנטי, לומד מהר, אך באותה מידה עשוי להיות עיקש וחזק בעמדתו. עשוי להסתייג מזרים. עשוי להיות הרסני אם משועמם. יתכן שלא יסתדר עם ילדים, מכיוון שלא תמיד יבליגו כלפי חוסר העדינות של ילדים קטנים כלפי כלבים.

המשך קריאה

 

זכויות יוצרים © 2009-2017 ד"ר עפר צדוק | עיצוב מקורי TemplateMo.com | בניית אתר theNoam